Kongres Nowego Przemysłu 2019

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Łukasz Krawcewicz

Łukasz Krawcewicz

wiceprezes zarządu

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki

Polski przedsiębiorca i inwestor, studiował na Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii w Olsztynie. Manager ds inwestycji w obszarze OZE i EE, Właściciel i założyciel spółki Zielona Strona Mocy sp. z o.o, zajmującej się doradztwem i realizacją inwestycji w zakresie elektromobilności, efektywności energetycznej i OZE dla przemysłu i JST.

W latach 2012-2015 inicjator i organizator Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej, który ogromadził ponad 3500 osób zajmujących się tematyką OZE w Polsce, organizator licznych szkoleń, seminariów oraz misji gospodarczych i zagranicznych wyjazdów studyjnych o tematyce , Odnawialne Źródła Energii, Elektromobilność i Energetyka . Twórca Akademii Instalatora OZE, która wyszkoliła ponad 1000 instalatorów fotowoltaiki w Polsce.

Od 12 lat właściciel Agencji Zarządzania i Doradztwa Strategicznego, od 8 lat wspiera rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Od 2019 r. Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki - w Stowarzyszeniu odpowiedzialny za obszar rynku wykonawczego, transfer tehnologii, fotowoltaiki w przemyśle oraz JST.

 

Bierze udział w sesjach:

  • Energetyka przemysłowa

    ZOBACZ WIĘCEJ
     

    Energetyka przemysłowa

    Inwestycje w wytwarzanie a bezpieczeństwo, niezależność i dywersyfikacja. Strategie i aktywność firm przemysłowych w dziedzinie alternatywnych źródeł energii. Gaz w energetyce – dziś i jutro.

  • Fotowoltaika w Polsce. Słoneczny boom

    ZOBACZ WIĘCEJ
     

    Fotowoltaika w Polsce. Słoneczny boom

    Tajemnica sukcesu rynkowego rozwoju dużych farm fotowoltaicznych. Wkład fotowoltaiki w realizację celów OZE na 2020 rok. Kto i jak inwestuje w energię solarną – wielcy i mniejsi. Bariery wejścia na rynek PV. Rozwój rynku prosumenckiego – rachunek kosztów, zachęty i finansowanie, instrumenty prawne i podatkowe. Przyszłość fotowoltaiki w Polsce – uwarunkowania rynkowe.

POWRÓT